Субота, 07.12.2019, 11:42
Coat of Arms DistrictПортал Теофіпольського району!
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Як Ви вважаєте? Чи потрібний Теофіпольському району даний сайт?
Всього відповідей: 71
MyRadio
MyRadio — включи свою музику!
Pixlr Editor
Pixlr Editor — редактор зображень онлайн
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Курси валют
Погода
Software
Хмаринка тегів
Revolver Maps
Статистика

Зареєстровано на сайті:
всього — 19
нових за місяць — 0
нових за тиждень — 0
нових вчора — 0
нових сьогодні — 0

користувачів — 16
перевірених — 2
модераторів — 0
адміністраторів — 1

хлопців — 13
дівчат — 6

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні сайт відвідали:
 Інформація про сайт
Загальна інформація про сайт

Сайт teofipol.ucoz.ua створений на добровільних засадах 20.05.2011 року з метою інформування жителів Теофіпольського району, а також всіх небайдужих до цього краю людей, про всі події, що тут (і не тільки) відбулися. Ми намагатимемося подавати інформацію, а висновки будете робити Ви. У Вашому розпорядженні можливість додавати коментарі, розміщувати оголошення, висловлюватися на форумах, переглядати фото, брати участь у опитуваннях тощо.
У подальшому на сторінках цього сайту буде розміщено багато корисної інформації, яка стосуватиметься майже усіх сфер людської діяльності і яка не суперечитиме законодавству України, зокрема Закону України "Про авторські права". Для цього на сайті буде створено систематизований каталог, де користувачі і гості зможуть знайти необхідну для них, інформацію, переглянути її, чи навіть, при потребі, завантажити із даного сайту.
Також на сайті будуть створені різні форми і типи для спілкування між користувачами даного сайту. Де остані матимуть змогу залишати коментарі та відгуки про діяльність сайту, а також давати поради, щодо покращення його роботи, а отже проявити себе з якнайкращого боку.
Особлива подяка буде надаватися тим користувачам, які активно сприятимуть розширенню і розвитку сайту. Завдяки вашим дописам, побажанням і зауваженням, адміністрація даного ресурсу матиме можливість налаштовувати і змінювати сайт відповідно до потреб відвідувачів. 
Сподіваємся, що Ви будете задоволені роботою сайту і відвідуватимете його знову і знову!


Основні правила користування сайтом

1. Створюючи даний сайт, адмінстрація мала на меті залучити якнайбільше користувачів та створити необхідні умови для використовування інформації, яка знаходиться на сторінках даного сайту.
2. Сайт та його адміністрація не несуть жодної відповідальності за розміщені матеріали та дії користувачів.
3. Заборонено розповсюджувати інформацію насильницького та пропагандистського характеру, а також використовувати будь-які способи і методи її передачі і завантажування на сторінки сайту.
4. Тим користувачам, які порушують дані правила, буде вислано попередження про припинення користувацької діяльності. Матеріал, який розповсюдили порушники на сторінках сайту, буде вилучено.
5. Адміністрація сайту залишає за собою право в односторонньому порядку надавати статус модератора та адміністратора сайту. Також адміністрація залишає за собою право в односторонньому порядку позбавити даних статусів, через неналежне виконання своїх обов'язків модератором та адміністратором сайту.
6. Адміністрація залишає за собою право змінювати, переробляти, редагувати і видаляти інформацію, яку залишають користувачі сайту. До негайного видалення відноситься інформація, яка має зачатки насильницького та пропагандистського характеру. Така інформація повинна негайно видалятися, без повторного поновлення на сайті.
7. Адміністрація не несе відповідальність за неякісну або недостовірну інформацію, яка викладена на сторінках сайту. Автори зобов'язуються особисто перевіряти інформацію перед розміщенням її на сайті, а також перевіряти інформативні джерела на їхню точність і достовірність (якщо такі є).
8. На сторінках сайту, у блогах, форумах, коментарях, тощо, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВЖИВАННЯ НЕНОРМАТИВНОЇ ЛЕКСИКИ. Порушники нестимуть відповідальність відповідно до пункту 4 даних правил.
9. Під користувачами розуміються особи, які пройшли відповідну реєстрацію на сайті, заповнили всі форми, які пропонувалися, а також яким надано право на додавання будь-якої інформації на сайт і які беруть активну участь на сайті.
10. Користувачі мають право:
  • додавати інформацію, яку вони вважають за потрібну на сайті, але яка не суперечить пункту 3 умов даних правил;
  • право на безперешкодне висловлення своєї думки блогах, форумах, чаті і інших, спеціально призначених для цього місцях;
  • право на підвищення свого рівня статусу;
  • право на участь у обговоренні діяльності і налаштуваннях сайту, тощо. 

11. Користувачі зобов'язуються:

  • виконувати умови даних правил;
  • не переходити встановлені рамки,
  • виконувати прохання адміністрації (якщо такі будуть).

  Для порушників встановлена відповідальність передбачена пунктом 4.

Дякуємо за розуміння. Маємо надію, що співпраця з вами і взаєморозуміння принесуть користь як користувачам сайту, так і вам самим. Успіхів у освоєнні глобальної мережі Інтернет!

Copyright MyCorp © 2019
Нагору↑
Використовуються технології uCoz